Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0