Titles you rated
The DinosaursRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Life on Our PlanetRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0