Series
Ratings
262
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Future ManRated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.5