Series
Ratings
12
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5