Series
Ratings
42
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The BreakthroughRated ★ 4.0
The Asunta CaseRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Money HeistRated ★ 4.5