Series
Ratings
69
Eromanga SenseiRated ★ 1.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 3.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 3.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Mayo Chiki!Rated ★ 3.0
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 3.0- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5