Series
Ratings
471
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
True Detective: Night CountryRated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 2.0