Series
Ratings
13
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5- Welcome to Planet SutherlandRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0