Movies
Ratings
93
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
DeepRated ★ 1.0
ExtinctionRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5