Series
Ratings
120
GivenRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5