Series
Ratings
95
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.0
Magical Girl Lyrical NanohaRated ★ 4.0
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 4.0- Magical Girl Lyrical Nanoha ViVidRated ★ 3.0
Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerSRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.0
ARIA The OVA~ARIETTA~Rated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0- モーレツ宇宙海賊Rated ★ 3.5
- From the New WorldRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.0
- Superb Song of the Valkyries: SymphogearRated ★ 4.0
- Symphogear GXRated ★ 4.0
Yozakura Quartet: Hana no UtaRated ★ 4.0