Series
Ratings
75
The Art of SarahRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5