Movies
Ratings
40
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0