Series
Ratings
61- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Love AlarmRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
CelebrityRated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5