Movies
Ratings
64
HoppersRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5