Series
Ratings
14
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- JewelpetRated ★ 3.0
- Pokemon Best Wishes!Rated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Yo-Kai WatchRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0