Series
Ratings
80- EXO's Travel the World on a Ladder Season 5Rated ★ 4.0
EXO's Travel the World on a LadderRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 2.5