Series
Ratings
33
The Art of SarahRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0