Movies
Ratings
114
The HoldoversRated ★ 0.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0