Series
Ratings
29
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 0.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 1.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5