Movies
Ratings
36
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5