Series
Ratings
87- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.5
- BeybladeRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.5