Movies
Ratings
282
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
SabotageRated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0