Series
Ratings
17
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0