Movies
Ratings
69
The RockRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0