Series
Ratings
298
The Third CharmRated ★ 2.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Just One BiteRated ★ 2.0
GlitchRated ★ 1.0
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 4.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 3.0- Best MistakeRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.0- 삼시세끼 LightRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 3.5