Series
Ratings
212
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0