Movies
Ratings
71
La La LandRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5