Series
Ratings
588
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5