Series
Ratings
91
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Tru CallingRated ★ 3.5
Tru CallingRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 3.5- That '70s ShowRated ★ 3.0
- That '70s ShowRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 3.0- Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0