Movies
Ratings
648
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5