Movies
Ratings
262
Shutter IslandRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0