Series
Ratings
12
The First FrostRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Percy Jackson and the Olympians Season 2Rated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0