Movies
Ratings
546
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
TagRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.0