Series
Ratings
50
Voice season1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5