Movies
Ratings
15
Blood DiamondRated ★ 0.5
Emma.Rated ★ 1.5
Sonic the HedgehogRated ★ 5.0
The Call of the WildRated ★ 5.0
BloodshotRated ★ 5.0
Spies in DisguiseRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Upin Dan Ipin: Jeng Jeng Jeng!Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5