Series
Ratings
46
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.5
The KillingRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Scrubs Season 1Rated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0