Series
Ratings
100
Coffee HouseRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 4.0- Over the RainbowRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Flames of DesireRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Ohlala CoupleRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0

Two WeeksRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0