Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Holiday SecretsRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5