Movies
Ratings
249
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0