Series
Ratings
545- TriggerRated ★ 3.0
- Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0
- The Game Caterers 2Rated ★ 3.0
- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0
- Sing Again 2Rated ★ 3.5
- Laborhood on HireRated ★ 2.0
- The Game CaterersRated ★ 3.0
- Salty TourRated ★ 3.0
- Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 5.0
- Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.5
- Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Sing AgainRated ★ 4.0

Youn's StayRated ★ 4.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0- Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.5- Sunderland Til I DieRated ★ 5.0