Series
Ratings
81
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- In TreatmentRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0- Community Season 4Rated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 1.5- Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 2.0
HouseRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0