Series
Ratings
84- TempestRated ★ 0.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Hijack Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5- Alien WorldsRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0- The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 5.0
- The I-LandRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5