Series
Ratings
34- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
David CopperfieldRated ★ 3.0- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Flone of the Mysterious IslandRated ★ 3.0
Romeo and the Black BrothersRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0- How to Become a TyrantRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0