Series
Ratings
37
Reply 1994Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 0.5
Hur JunRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0