Series
Ratings
131- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.5