Series
Ratings
395- The Art of SarahRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- The Genius Paik 2Rated ★ 3.5
- 짜장면 랩소디Rated ★ 2.5
The Genius PaikRated ★ 3.5- My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.5
- My DearestRated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
- RevenantRated ★ 2.5