Series
Ratings
17- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0