Series
Ratings
309- Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 2.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0- Dan Da DanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
- The Water MagicianRated ★ 3.0
- Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 2.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
- Maebashi WitchesRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 5.0- Unnamed Memory Act.2Rated ★ 4.0
- Unnamed MemoryRated ★ 4.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0