Series
Ratings
94
One Punch ManRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 0.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 0.5